DEFİNECİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DEFİNECİ

DEFİNECİLER ARASI YARDIMLAŞMA VE BİLGİPAYLAŞIM FORMU

AnasayfaGiriş yapKayıt OlLatest imagesAramaANTİK PARA KATOLOGU

Reklamdan Para kazanmak

YazarMesaj
Admin
Admin

Reklamdan Para kazanmak Empty
MesajKonu: Reklamdan Para kazanmak   Reklamdan Para kazanmak Icon_minitime1/1/2009, 01:46

http://www.paydayptc.com/index.php?ref=kaganhan
yukardaki linke tıklayarak
Günde Sadece yarım saat ayırarak, internet bilgisine ve programlama bilgisine gerek kalmadan, ortaya sermaye koymadan sadece kendi başınıza bile yüzlerce dolar kazanabileceğiniz ikinci bir iş arıyorsanız (Malum Hayat Şartları Zor), öğrenciyseniz veya evde oturmaktan sıkılan bir evhanımıysanız işte size göre bir iş imkanı...

Peki nasıl olacak bu iş diyorsanız buyurun okuyun...

PayDayPtc Sisteminde Her Tıklamanız Diğer Sistemler Gibi 1 Cent Değil, 2 Cent Değil, Tam5 Cent Yani 0,05 $. Bu Avantajlarından sadece birisi...

İkinci ve En Önemli Avantajı ise Günde 100'den Fazla Reklam Yayınlaması... Yani Günlük Kazancınızın 5 Katını Tıklama Başına Kazandığınız Gibi, 3-4 Kat da Buradan Kazanıyorsunuz...

Örneğin; Arkadaşlarınızdan Henüz Davet Etmediniz ve Tek Başınıza Tıklıyorsunuz...

Tık Başına 0,05 USD Günde 100 Link = 5 USD
Ayda 30 Gün Olduğunu Varsayarsak Ayda 150 USD Sadece Kendi Kazancınız Yapar.

Ya Arkadaşlarımızı Davet Edersek Derseniz Ki Hem Arkadaşlarınıza Hem de Kendinize En Büyük İyiliği Burada Yapmış Olursunuz;

Arkadaşlarınızın Tıklarından Eğer Basic Member Yani Normal Üye İseniz; 0,03 USD Kazanacaksınız...

Bu da Demek Oluyor Ki; 90 USD Her Bir Arkadaşınızdan Gelir Elde Edeceksiniz..

Sistemin Bir Güzel Tarafı da, Arkadaşlarınızın Arkadaşlarından Bile Kazanabiliyor Olmanız.

Peki Bu Nasıl Oluyor?

Sistem Direct Referrer ve Sub Referrer Olmak Üzere Ayrılıyor. Direct Referrer Sizin Arkadaşlarınız, Sub Referrer ise Arkadaşlarınızın Arkadaşlarından Oluşuyor. Bu Şekilde 8 Basamak Referansınız Oluşuyor ve Bunlardan da Kazanıyorsunuz...

Sakın Yanlış Anlaşılmasın, Arkadaşlarınızın veya Onların Arkadaşlarının Kazançlarından Eksilmiyor Bu Şekilde, Sadece Tavsiye Eden Siz Olduğunuz İçin Sistem Tarafından Size Veriliyor Bu Referrer Ücreti. Bir Nev'i Hediye Gibi Yani...

Ha Unutmadan: 10 $ Karşılığında 1 Yıllığına 10 Referans Kiralayabiliyorsunuz... Ama Kiraladığın Kişi Çalışır Mı Çalışmaz Mı O Allah'a Kalmış (Kendimden Biliyorum 50 Üye Kiraladım, 30'u Horul Horul Maşallah)

Yanlız 29 $ Verip Premium Üyelik Almanızı Önemle Tavsiye Ederim, Çünkü Alt Üyelerinizden Onların Kazancının Yarısı Kadar Kazanırken, Tamamı Kadar Kazanmaya Başlıyorsunuz... Yani Alt Üyeniz 100 $ Alırken, Onun Referansı Olduğunuz İçin Siz de Bir O Kadar Alıyorsunuz...

Tavsiyem; Referrer Linkinizden Ne Kadar Fazla Üye Toplarsanız Kârınızdır...

Düzenli Tıklayan 10 Arkadaşınız Olsa İşten İstifa Edin

(Bana Bakmayın Benim Kendi İşim İstifa Edemiyorum )

Şimdi Birazda Güvenilirliğinden Bahsedelim...

Kazancınız 20$ ı Geçtiğinde Ödemenizi Withdraw Menüsü Altından Paypal veya AlertPay Hesabınıza geçiriyorsunuz. Ödeme İşlemi Sizin Emrinizde ve Anında Gerçekleşiyor (Kendim Bu Gece 3. Ödememi Aldım)... Oradan da İstediğiniz Zaman Banka Hesabına veya Kredi Kartı Hesabına Geçirebilirsiniz...

Peki Sistemi Nasıl Kullanabilirim, İngilizcem Yok Diyorsanız, İşte Size Bazı Kavramlar :

Username : Kullanıcı Adı
Password : Şifre
Verify Password : Şifreyi Tekrarla
Referrer : Sizi Davet Eden Yani Referansınız
Your Name : İsim ve Soyisminiz
Your Email Address : E-Mail Adresiniz (İletişim İçin)
I Accept The Terms Of Service : Kuralları Kabul Ediyor Musunuz? ( Yes, I Accept Seçilmelidir. )

KULLANIM :

Kazancınızı "My Account" Bölümünden Görebilir ve İşlemlerinizi Buradan Gerçekleştirebilirsiniz... "PayDayBux Balance" Sizin Bakiyenizdir...

İzleyeceğiniz Reklamları ise; "Members" Alanında "Earning Area" Seçeneği ile açılan pencerede;

Click Links (Tıklama Linkleri)
Read Ads (Okuyarak Kazanma)
Paid To SignUp (Üye Olarak Kazanma)

Seçeneklerini Kullanarak Kazanmaya Başlayabilirsiniz...

Sizin Referans Kodunuzu Yani Arkadaşlarınızı Davet Etme Linkinizi ise Yine "Members" Alanında Your Downline Linkine Tıklayarak Ulaşabilirsiniz...
http://definecim.yetkinforum.com

Reklamdan Para kazanmak
1 sayfadaki 1 sayfası